Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Załoga Holownika

Polish Personnel Ltd.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6629 dni temu

Ogłoszenie numer: 20256, z dnia 2006-05-22

Polish Personnel Ltd. pomaga w znalezieniu pracy we Wschodniej Anglii już od lutego 2002. W minionym czasie firma zdobyła opinię solidnego i uczciwego partnera u pracowników oraz zaufanie i wiarygodność u pracodawców. Nasze dziedziny to: Inżynieria, Catering, Hotelarstwo i Transport. Posiadamy atrakcyjne oferty pracy dla Inżynierów budownictwa, mechaniki, elektroniki oraz specjalistów do obsługi holowników. Zapraszamy!

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Różne stanowiska: - marynarz - inżynier - kapitan

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w pracy na statkach - dobra znajomość jez. angielskiego - aktualne zezwolenia do pracy na statkach

Oferujemy

- wynagrodzenie: 2000 - 25000 GBD - darmowe zakwaterowanie na statku