Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Z-ca Kierownika Produkcji - Technolog Obróbki Konstrukcji Metalowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51997, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3659-08

Opis stanowiska

- analizę zapytań ofertowych oraz określanie ich wykonalności- koordynację nad powstawaniem dokumentacji produkcyjnej i planu produkcji- kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi normami technicznymi oraz przepisami bezpieczeństwa- bilansowanie zdolności produkcyjnych z bieżącym i planowanym obciążeniem produkcją- nadawanie priorytetów zleceniom, inicjowanie i kontrolę przebiegu procesu produkcji- koordynację wykonania zleceń z Działem Handlowym i pozostałymi działami przedsiębiorstwa- bieżące zarządzanie podległymi działami firmy i koordynowanie ich pracy- określanie efektywności podległych pracowników- optymalizację procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy- budżetowanie kosztów produkcji oraz ich kontrolę- nadzór nad systemem kontroli jakościStały profesjonalny rozwój - swój i zespołu współpracowników

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieryjne)- dobra znajomość języka angielskiego i /lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem- prawo jazdy kat. B- kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w średnich lub dużych zakładach produkcyjnych- dobra znajomość zagadnień z zakresu materiałoznawstwa- biegłość w czytaniu rysunku technicznego oraz AutoCad 2D- praktyczna znajomość technologii cięcia, gięcia i spawania oraz procesów obróbki skrawaniem metali- doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami ludzkimi oraz wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy

- pracę w firmie produkcyjnej, z dużymi możliwościami technologicznymi i ogromnym potencjałem rozwojowym- zachodnie standardy organizacji pracy i kultury organizacyjnej- możliwości profesjonalnego rozwoju osobistego, awansu funkcjonalnego i finansowego- konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowania uzależnione od osiąganych wyników- pracę z doświadczonym i zgranym zespołem pracowników- wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy