Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
WYKRAWACZE ROZBIERACZE WOLOWINY

DKM Labour
Wielka Brytania, Langport
praca stacjonarna
5503 dni temu

Ogłoszenie numer: 70268, z dnia 2009-07-21

DKM Labour

DKM Labour jest liderem zatrudnienia w Wielkiej Brytani. Istniejemy na rynku zatrudnienia od 2000 roku, codziennie otrzymujemy nowe oferty dla rzeznikow. Dkm labour posiada licencje Gangmasters Licensing Act 2004. (URN: DKML0001) i jest uprawnione do umieszczania pracownikow na kontraktach w brazny miesnej. www.dkmlabour.com Dla swocich Klientów - bardzo znanych oraz szanowanych dużych zakladów przetworstwa miesnego poszkują pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Langport

Opis stanowiska

  • Praca z rozbiorem miesa wolowego na wiszaco lub stole.

Wymagania

  • doświadczenie w obróbce mięsa wolowego - mile widzane doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej lub za granicą;
  • umiejętność oddzielania miesa od kosci, rozbior wolowy na tasmie lub na wiszaco

Oferujemy

  • 6 miesięczny kontrakt z mozliwoscia przedluzenia
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem (home office, konto bankowe,NIN);
  • wynagrodzenie – 9.00 GBP, nadgodziny 10.00 GBP
  • mieszkanie płatne około 60 GBP tygodniowo ( w tym wszystkie opłaty) – blisko zakladu pracy (karawany)
  • 28 dni płatnego urlopu rocznie
  • minimum 40 godzin tygodniowo,
  • odbior pracownika zapewniony
  • przyjazd do Bristolu jak najszybciej