Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
WYKRAWACZ KOŚCI WIEPRZOWINĄ|WYKRAWACZ KOŚCI WOŁOWINĄ

DKM Labour Solutions Ltd
Wielka Brytania, Somerset (okolice Bristolu) oraz Crewe kolo Manchasteru, Birmingham (Wallsal), Malton
praca stacjonarna
5571 dni temu

Ogłoszenie numer: 65197, z dnia 2009-05-14

DKM Labour jest liderem zatrudnienia w Wielkiej Brytani. Istniejemy na rynku zatrudnienia od 2000 roku, codziennie otrzymujemy nowe oferty dla rzeznikow. Dkm labour posiada licencje Gangmasters Licensing Act 2004. (URN: DKML0001) i jest uprawnione do umieszczania pracownikow na kontraktach w brazny miesnej. Dla swocich Klientów - bardzo znanych oraz szanowanych dużych zakladów przetworstwa miesnego poszkują pracowników na stanowisko:

WYKRAWACZ KOŚCI WIEPRZOWINĄ
WYKRAWACZ KOŚCI WOŁOWINĄ

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Somerset (okolice Bristolu) oraz Crewe kolo Manchasteru, Birmingham (Wallsal), Malton

Opis stanowiska

Typ pracy: Stala-Kontrakty 6 miesieczne z mozliwoscia przedluzenia.
Data rozpoczecia: OD ZARAZ!!!
Wynagrodzenie: Od £8.00 w gore w zaleznosci od kontraktu + bonus po 6 przepracowanych tygodniach.
Godziny Pracy: Zmiana dzienna, minimum 40 godzin + nadgodziny
Urlop: 28 dni platnego urlopu na rok.
Jezyk angielski: Nie wymagamy.

Wymagania

  • MINIMUM 2 LATA DOSWIADCZENIA W WYKRAWANIEM KOSCI Z MIESA WIEPRZOWEGO LUB WOLOWEGO NA TASMIE.

Oferujemy

  • OFERUJEMY DOSKONALE SRODOWISKO PRACY JAK I MOZLIWSOC PODPISANIA STALEGO KONTRAKTU.
Zapewniamy:
  • Home office,
  • NIN,
  • konto w banku.