Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
WYKRAWACZ (GŁOWY WIEPRZOWE)

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5637 dni temu

Ogłoszenie numer: 59336, z dnia 2009-03-10

Jesteśmy firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną wie dokładnie, jakie są Twoje oczekiwania względem firmy zajmującej sie pośrednictwem pracy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego i pewnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Nie pobieramy żadnych opłat.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: WOO/02

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, jednego z wiodących zakładów mięsnych w Wielkiej Brytanii, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko wykrawacz głów wieprzowych.

Wymagania

• doświadczenie w wykrawaniu głów wieprzowych • umiejętność pracy na taśmie • mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe za granicą

Oferujemy

• zatrudnienie na okres min. 6 miesięcy • pracę na pełen etat, w wymiarze 39h tygodniowo • atrakcyjne wynagrodzenie! 12GPB za godzinę! • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych! • pomoc w znalezieniu zakwaterowania