Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Rzeźnik Holandia
Wykrawacz filetów Drobiowych

COVEBO WORK OFFICE
Holandia, Nijkerk
praca stacjonarna
4095 dni temu

Ogłoszenie numer: 288662, z dnia 2013-07-02

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk

Opis stanowiska

  • praca na linii przy produkcji filetów z drobiu
  • obróbka filetów z drobiu za pomocą noża
  • praca na dłuższy okres czasu
  • najbliższy wyjazd już w niedzielę
  • praca w systemie dwu zmianowym

Wymagania

  • doświadczenie na zmechanizowanej linii produkcji filetów z drobiu
  • doświadczenie w pracy z nożem, na linii produkcyjnej przy wykrawaniu filetów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • motywacja do pracy oraz chęć pozostania w pracy na dłuższy okres czasu
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Uwaga: Prosimy o CV kandydatów tylko z powyższym doświadczeniem. Kandydatury, które nie spełniają wymagań nie będą brane pod uwagę !

Oferujemy

  • pełne ubezpieczenie
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • opiekę na miejscu polskich koordynatorów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do Holandii