Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Wireless Hardware Developer (z językiem niemieckim)

Work Express Sp.zo.o.
Niemcy
praca stacjonarna
5982 dni temu

Ogłoszenie numer: 44972, z dnia 2008-06-03

Work Express Sp. z o.o. - Lokalizacja: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała http://www.workexpress.pl Agencja Doradztwa Personalnego Work Express Sp. z o.o. (certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1116/2 1116/1a) to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w rekrutacji zarówno kadry średniego i wysokiego szczebla, jak również realizujemy działania w zakresie leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej. Ciekawe oferty pracy, profesjonalne konsultacje, a także indywidualne porady znajdziesz właśnie u nas.

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: 102/KR/08/WHD

Opis stanowiska

Zadania: • prowadzenie dokumentacji technicznej, projektowanie i tworzenie oprogramowania (firmware) dla podzespołów bezprzewodowych • prowadzenie dokumentacji technicznej, projektowanie i testowanie podzespołów bezprzewodowych (Hardware) • implementacja podzespołów do istniejących systemów • testowanie podzespołów w warunkach laboratoryjnych • asystowanie w przygotowaniu przedprodukcyjnym

Wymagania

• język niemiecki w stopniu bardzo dobrym (wskazany płynny) • język angielski w stopniu komunikatywnym • 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu urządzeń bezprzewodowych (firmware/hardware) • dobra znajomość protokołów warstw 2 i 3 (Layer 2 and 3) dla podzespołów bezprzewodowych i technologii sieciowej (rodzina 802.11, Ethernet, TCP, UDP, Profinet) • praktyczne doświadczenie z zakresu tworzenia i rozwoju mikrokontrolerów i programowania wielozadaniowych systemów osadzonych

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie • zapewnione przeloty do Polski • zapewnione zakwaterowanie na terenie Niemiec • możliwość wyjazdu z rodziną • szkolenia uzupełniające • kontynuację kariery w Polsce