Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Wielka Brytania - Kucharz/szef Kuchni

Prowork
Wielka Brytania, Cała Wielka Brytania
praca stacjonarna
6773 dni temu

Ogłoszenie numer: 17031, z dnia 2005-12-30

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Cała Wielka Brytania

Opis stanowiska

Opis stanowiska W imieniu brytyjskiego pracodawcy, stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kucharz Pracodawca: duża renomowana brytyjska firma specjalizująca się w organizowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Komfortowo wyposażone ośrodki, zapewniające możliwość uprawiania wielu sportów i zdobywania różnorodnych umiejętności, są ulokowane w atrakcyjnych turystycznie rejonach na terenie całej Wielkiej Brytanii m.in. Isle of Wright, Norwich i Walia.

Wymagania

Wymagania: min. 3 lata doświadczenia w pracy jako samodzielny kucharz, znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy;

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała na pełny etat, min. 40-50 godz./tydz. Wynagrodzenie: 5,20 funta brutto/godz., możliwość awansu i podwyżki po kilku miesiącach pracy; Zakwaterowanie i wyżywienie: zapewnione przez pracodawcę, koszt: 57 funtów/tydz.; Rozpoczęcie pracy: Styczeń 2006