Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Wielka Brytania - Fryzjer

Prowork
Wielka Brytania, Leeds
praca stacjonarna
6773 dni temu

Ogłoszenie numer: 17032, z dnia 2005-12-30

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Leeds

Opis stanowiska

W imieniu brytyjskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: FRYZJER Opis stanowiska: Miejsce pracy: ośrodek opieki nad osobami starszymi w Leeds, Anglia

Wymagania

Obowiązki: strzyżenie i inne zabiegi fryzjerskie. Wymagania: doświadczenie w pracy jako fryzjer, komunikatywny angielski

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała; kontrakt roczny. Wynagrodzenie: 5.50 funta/godz brutto, zagwarantowane 37.5 godzin pracy tygodniowo, możliwość nadgodzin. Zamieszkanie 42 funty/gwarantowane przez pracodawce.