Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Sytel Limited
Wielka Brytania, Aylesbury
praca stacjonarna
5100 dni temu

Ogłoszenie numer: 108364, z dnia 2010-07-30

Sytel jest uznanym liderem w zakresie technologii Contact Center. Nasza linia produktów obejmuje przychodzące i wychodzące ACD, IVR, środowisko skryptowe agent desktop, przetwarzanie mediów, voice recording, zarządzanie danymi, raportowanie i integracja serwisów. Zestaw komponentów jest oferowany jako SaaS i może być wdrażany jako zintegrowane rozwiązanie lub indywidualne komponenty dla partnerów do integracji z ich własną architekturą. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której potencjał stanowi zespół wysokiej klasy programistów i ekspertów w dziedzinie Call Center. Naszym celem jest tworzenie tego w czym jesteśmy najlepsi, czyli dostarczania rozwiązań dla branży Call Center. Dzięki naszej reputacji zostaliśmy wybrani jako dostawca OEM dla wielu wiodących producentów Call Center. Jesteśmy znani ze swojej postawy przeciwko nieodpowiedzialnym praktykom dialingu i pracowaliśmy jako doradca FTC w USA i Ofcom w Wielkiej Brytanii podczas ustalania rozsądnych regulacji pracy dialerów predyktywnych.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Aylesbury

Opis stanowiska

Jako dostawca OEM technologii Call Center nasz sukces zależy od niezawodności i łatwości użycia naszego oprogramowania. Szukamy zmotywowanego programisty. Oferowane stanowisko wymaga umiejętności szybkiego uczenia się, implementacji oprogramowania z naciskiem na jakość, oraz komunikacji z zespołem współpracowników oraz klientami. Miejsce pracy: siedziba firmy w Aylesbury, Buckinghamshire

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania minimalne:
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji internetowych przy użyciu PHP 5, HTML, JavaScript, CSS, XML
  • Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość zademostrowania poprzednich osiągnięć zawodowych lub akademickich Dodatkowe wymagania:
  • Doświadczenie z ExtJS
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o REST
  • Znajomość konfiguracji Apache, WAMP/LAMP
  • Doświadczenie z platformą PHP oraz środowiskami Zend lub Symfony

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w zespole doświadczonych programistów i pracowników wsparcia technicznego, umożliwiającą rozwijanie umiejętności w firmie, w której wysoki poziom pracy to norma.
  • Kandydat będzie również brał udział we wsparciu technicznym, co pozwoli mu zaznajomić się z naszym oprogramowaniem.
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie początkowe oraz opcjonalne akcje firmy.

Wynagrodzenie

Od 12000 do 15000 PLN