Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
Visionary Software Architect

Infolet Sp. z o.o.
Dania, Kopenhaga
praca stacjonarna
6429 dni temu

Ogłoszenie numer: 25596, z dnia 2007-01-08

17 listopada 2006 zostaliśmy wyróżnieni Godłem Instytutu Zarządzania – Inwestor w Kapitał Ludzki. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które w szczególny sposób dbają o efektywny i nowatroski rozwój kapitału ludzkiego oraz budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z pracownikami. Poszukujemy wielu osób do pracy zarówno w małych firmach jak i międzynarodowych korporacjach. Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko. Visionary Software Architect Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: Dania, Kopenhaga

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - praca przy rozwoju wyszukiwarki "Search Engine" przy użyciu zaawansowanych algorytmów, której zadaniem będzie wyszukanie spośród milionów dokumentów w czasie nie dłuższym niż jedna sekunda

Wymagania

Oczekujemy: - wysokie umięjetności analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych - wyjątkowa wiedza z zakresu inżynierii lub/i matematyki - minimum 5-letnie doświadczenie w programowaniu przy użyciu języków obiektowych (preferowane C#, alternatywnie C++ lub JAVA) - wykształcenie wyższe - magisterskie lub doktoranckie - udokumentowane doświadczenie w pracy przy podobnych projektach Mile widziane: - umiejętność pracy w międzynarodowej grupie

Oferujemy

Oferujemy: - odpowiednie wynagrodzenie + jasno określony system premiowy za wykonane zadania - możliwość zaangażowania się w unikalne realizowane na międzynarodowej płaszczyźnie zadania - możliwość rozpoczęcia międzynarodowej kariery