Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Ustawiacz wtryskarek

OMF Sp. z o.o.
Będzin, Będzin (docelowo Mysłowice)
praca stacjonarna
3851 dni temu

Ogłoszenie numer: 373157, z dnia 2014-01-28

Zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin, Będzin (docelowo Mysłowice)

Opis stanowiska

  • Zakładanie form wtryskowych, ustawianie parametrów procesu.
  • Kontrola i nadzór nad procesem wtrysku.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

  • Doświadczenie w ustawianiu form i uruchamianiu produkcji na wtryskach.
  • Podstawowa znajomość elektryki i mechaniki.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego.
  • Samodzielność i zdolność szybkiego podejmowania decyzji.
  • Zorganizowanie i sumienność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności.
  • Umowa o pracę.