Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Stany Zjednoczone
Usa Praca/opieka Nad Dziemi

Prowork
Stany Zjednoczone, Caly Kraj
praca stacjonarna
6966 dni temu

Ogłoszenie numer: 12740, z dnia 2005-07-20

Prowork

Firma Prowork działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla młodych osób z Polski do krajów Europy i USA. Jestesmy przedstawicielem amerykanskiej firmy Au Pair Care (www.aupaircare.com). Prowork jest członkiem International Au Pair Association (IAPA). Prowork posiada certyfikat nr 967/1b MInisterstawa pracy na posrednictwo za granice

Miejsce pracy: Stany Zjednoczone, Caly Kraj

Opis stanowiska

We współpracy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair oferujemy pobyty w rodzinach dużzych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, Obowiązki: opieka bad dziecmi do 45 godzin tyg, roczny kontarkt z mozliwoscia przedluzenia o kolejne 12 miesiecy. Zagwarantowana mozliwosc uczeszczania na kursy jeztykowe

Wymagania

wiek 18 –27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami), komunikatywna znajomość j. angielskiego, doświadzcenie w opiece nad dziećmi, prawo jazdy.

Oferujemy

Do końca sierpnia BEZ depozytu 400 USD! Opłata za program tylko 750zł! Gwarantujemy: 12 miesięczny kontrakt, dokumenty do uzyskania wizy J-1, bezpłatny przelot w obie strony do USA , 4 dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie), własny pokój i całodzienne wyżywienie, kieszonkowe w wysokości 560 USD miesięcznie, jednorazowe stypendium 500 USD od zapraszającej rodziny pokrywające większość kosztów nauki, ubezpieczenie zdrowotne, 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA), możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie, pomoc i opiekę partnerskiego biura opiekę lokalnego opiekuna z ramienia organizacji amerykańskiej, który gwarantuje bezpośrednią opiekę, pomoc w doborze szkoły organizuje spotkania z innymi au pair przebywającymi w danym rejonie.