Zobacz więcej ofert pracy

Tynkarz

Human & Hunter Sp. z o.o.
Belgia, Boezinge/Ieper
praca stacjonarna
3209 dni temu
Tynkarz
Miejsce pracy: Boezinge/Ieper
Nr ref.: TGD /MS/C
Zadania:
  • Praca na stanowisku tynkarza/gipsiarza
  • Praca dla belgijskiej firmy zajmującej się świadczeniem usług w zakresie tynkowania i gipsowania
  • Zakres obowiązków: tynkowanie, gipsowanie, zacieranie, praca z nadgodzinami
Nasze oczekiwania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku tynkarza
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Wiedza z zakresu technik i materiałów tynkarskich
  • Motywacja do podjęcia pracy za granicą
  • Mile widziana znajomość języka holenderskiego
  • Chęć do pracy w nadgodzinach i weekendy
  • Prawo jazdy kat. B + mile widziana możliwość wyjazdu prywatnym samochodem
  • Gotowość do wyjazdu od zaraz
Nasza oferta:
  • Pracę w wymiarze 38h godzin tygodniowo (minimum)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Organizację zakwaterowania
  • Opieka koordynatora na miejscu
  • Umowę po stronie belgijskiej
  • 6 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia