Zobacz więcej ofert pracy

Tynkarz

Work-Stream
Holandia
praca stacjonarna
4760 dni temu

Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej z siedzibą w Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Tynkarz

Miejsce pracy: Holandia

Nr Ref.: TY/WS/PCA

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne i zgodne z zasadami sztuki budowlanej kładzenie tynków na budowach komercyjnych oraz mieszkaniowych na terenie Holandii.

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku murarz/tynkarz,
  • wykształcenie zawodowe budowlane,
  • umiejętność kładzenia tynków gipsowych ręcznie oraz maszynowo,
  • umiejętność wykonywania tynków cementowo-wapiennych,
  • znajomość zasad mocowania płyt gipsowo-kartonowych,
  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego wskazana,
  • solidność, pracowitość i znajomość zasad BHP w miejscu pracy.
Oferujemy:
  • stałą pracę w renomowanej firmie na terenie Holandii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pomoc w zakwaterowaniu,
  • narzędzia oraz ubrania robocze,
  • miłą atmosferę pracy.