Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Tokarz/ Operator obrabiarek CNC lub konwencjonalnych

Anzeigenwerk Personalmarketing GmbH
Niemcy
praca stacjonarna
4778 dni temu

Firma Hähl jest wiodącym specjalistą w zakresie wysoko jakościowych wyrobów cylindrycznych obróbki skrawania. W zakładach w Niemczech i w Azji produkujemy elementy cylindryczne dla prawie wszystkich zakresów przemysłowych. Międzynarodowi klienci, między innymi przemysłu opakowań, chemicznego lub ciężkiego szanują wysoką jakość naszych produktów i innowację naszych indywidualnych rozwiązań.

Dla naszych zakładów produkcyjnych w Kieselbronn i Pforzheim (Niemcy południowo-zachodnie) szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
  • Samodzielna obsługa tokarek konwencjonalnych lub CNC
  • Obrabianie dużych elementów cylindrycznych
  • Samodzielne wykonanie wszystkich koniecznych pomiarów
  • Dokumentacja i protokołowanie używanych wymiarów
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne zawodowe w zakresie obróbki skrawania
  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC i konwencjonalnych
  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Samodzielność, dokładność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Ponadprzeciętna zapłatę
  • Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie przy przeprowadzce