Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Sławno    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku Koszalin- Słupsk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Tłumacz Kraków
Tłumacz języka arabskiego

Scanmed Multimedis S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3863 dni temu

Scanmed Multimedis SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną, która w ciągu kilkunastu lat działalności ugruntowała swoją silną pozycję na rynku prywatnych usług medycznych, stając się jednocześnie jednym z największych dostawców opieki medycznej.

W związku z realizacją międzynarodowego medycznego projektu poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w zakresie:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Wsparcie personelu medycznego (lekarze/pielęgniarki) w bieżącej komunikacji z pacjentem zagranicznym (tłumaczenie - język arabski)
  • Wsparcie personelu medycznego w tłumaczeniu dokumentacji medycznej arabski-polski, polski-arabski
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka arabskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego
  • Udział w innowacyjnym projekcie medycznym