Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Test Equipment Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6710 dni temu

Ogłoszenie numer: 18706, z dnia 2006-03-14

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1737-06

Opis stanowiska

- identyfikowanie wymagań dotyczących wymaganego wyposażenia do testów, jego projektowanie, wybór oraz zamawianie niezbęnych do jego wykonania elementów kupowanch, - konstruowanie, dokumentowanie oraz wytwarzanie wyposażenia do testów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika, elektromechanika),- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,- umiejętność korzystania z programów biurowych, - szczegółowa wiedza z zakresu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych, - wiedza dotycząca wyposażenia labolatoryjnego, możliwości generowania i pomiarów sygnałów pochodzących z różnych urządzeń elektronicznych, - praktyka w zakresie lutowania i rozlutowywania urządzeń,- mechaniczne umiejętności w zakresie piłowania, szlifowania.

Oferujemy

- szkolenia na miejscu jak i za granicą