Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Technolog

Technolog

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6752 dni temu

Ogłoszenie numer: 17711, z dnia 2006-01-31

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem regałów metalowych dla Klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Technolog

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1651-06

Opis stanowiska

- wykonywanie dokumentacji technologicznej - prowadzenie przydzielonych zleceń produkcyjnych - wykonywanie wycen

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewny) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD i Solid adge - doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej nowoczesny park maszynowy - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego