Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Technolog Produkcji

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Francja, Francja - Bretania
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36986, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest światowy producent wysokiej jakości nawozów. Firma dysponuje nowoczesnym laboratorium opracowującym nowe produkty. W związku z rozbudową i intensywną działalnością Europejskiego Centrum Badań i Rozwoju we Francji, poszukujemy nowego członka międzynarodowego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, Francja - Bretania

Nr Ref.: TPF/1910/07P

Opis stanowiska

- Opracowywanie technologii produkcji nowych produktów; - opracowywanie nowych technologii produkcyjnych; - opracowywanie receptur nowych produktów; - optymalizacja procesów technologicznych na poziomie badawczym; - określanie i kontrola standardów jakościowych w procesie powstawania nowych produktów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; - min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera lub Technologa Produkcji Nawozów; - znajomość języka angielskiego lub/ i francuskiego w stopniu co najmniej dobrym, uwzględniającym znajomość języka fachowego, umożliwiającego porozumiewanie się w międzynarodowym zespole; - umiejętność definiowania parametrów procesów produkcyjnych; - zdolność pracy w zespole; - kreatywność.

Oferujemy

- Praca w nowocześnie wyposażonym Centrum Badawczym; - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie; - pomoc w alokacji; - pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej organizacji o wysokich standardach funkcjonowania; - szerokie perspektywy rozwoju dla osób kreatywnych i ambitnych; - dostęp do szerokiego zakresu narzędzi umożliwiających realizację autorskich pomysłów.