Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Technolog Lakierni

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6791 dni temu

Ogłoszenie numer: 16869, z dnia 2005-12-23

Klient Banku Danych o Inżynierach. Duża firma produkcyjno-handlowa, posiadająca kilka oddziałów w Polsce. Jeden z liderów w swojej branży.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1479-05

Opis stanowiska

- nadzór nad technologią malowania w lakierniach- nadzór nad stanem urządzeń do malowania- kontrola jakości malowanych komponentów- nadzór nad doborem farb i lakierów- ocena zdolności konkretnych procesów na lakierni- przygotowywanie próbek do testów

Wymagania

- wykształcenie wyższe (chemia)- minimum 3-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej- znajomość technik aplikacji powłok lakierniczych- praktyczna znajomość lepkości farb i stosowania ulepszaczy w procesie lakierowania- znajomość rozkładu strug cieczowych w lakierach elektrostatycznych- wiedza na temat stosowania farb wodnorozcienczalnikowych/rozcienczalnikowych/rozpuszczalnikowych- umiejętność rozpoznawania wad lakierniczych oraz znajomość sposobów skutecznego ich eliminowania - umiejętność pracy w programach MS Windows- umiejętność pracy pod presją czasu- zdolności analityczne- mile widziane predyspozycje kierownicze