Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Technolog Konstruktor (branża metalowa)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6795 dni temu

Ogłoszenie numer: 16823, z dnia 2005-12-19

Klient Banku Danych o Inżynierach. Producent wyrobów metalowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1573-05

Opis stanowiska

- tworzenie dokumentacji produkcyjnych, projektów i kalkulacji związanych z wyceną zapytania klienta oraz nowymi produktami.

Wymagania

- wykształcenie o profilu technicznym- praktyczna umiejętność projektowania w systemach CAD, najlepiej 2D i 3D- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej- średnia znajomość języka angielskiego- prawo jazdy.

Oferujemy

- szkolenia z obsługi programu CAD/CAM- udział w targach branżowych.