Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Technolog Inżynieryjno-Techniczny

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 42739, z dnia 2008-04-15

Jednostka badawczo-rozwojowa.Przedmiotem działania jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych oraz działalności ogólnotechnicznej. www.cebet.waw.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3223-08

Opis stanowiska

- prowadzenie auditów: QMS - systemu zarządzania jakością /ISO 9000/, zakładowej kontroli produkcji wg. zharmonizowanych norm europejskich /prefabrykaty budowlane/, prace eksperckie budownictwa

Wymagania

- wykształcenie: wyższe budowlane - technologia materiałów budowlanych- staż pracy: minimum 3 lata lub stażysta- dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

- umowa na czas określony 3 m-ce, docelowo umowa na czas nieokreślony- etat pełny- zgodnie z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy wynagrodzenie zasadnicze, dodatek stażowy, miesięczna premia i inne zależne od kwalifikacji od 2.500, 4.500,zł. brutto- możliwość realizacji doktoratu oraz realizacji projektów badawczych- również możliwość odbycia stażu zagranicznego