Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Technik / Inżynier Serwisowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6647 dni temu

Ogłoszenie numer: 20086, z dnia 2006-05-15

Nowo otwarte, bezpośrednie polskie biuro szwajcarskiej firmy Bystronic.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1840-06

Opis stanowiska

- naprawa maszyn- instalacja nowych maszyn- szkolenie obsługi

Wymagania

- posługiwanie sie językiem angielskim lub niemieckim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na tematy techniczne- wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC (dział utrzymania ruchu lub serwis producenta)- gotowość do wyjazdów 4-5 dni w tygodniu, także za granicę

Oferujemy

- godziwe wynagrodzenie- pracę w dobrze zmotywowanym zespole- możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne- samochód służbowy do użytku prywatnego- laptop, telefon