Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Technical Sales Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5390 dni temu

Ogłoszenie numer: 80017, z dnia 2009-10-20

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4012-09

Opis stanowiska

- Pomoc techniczna w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła - Wsparcie techniczne dla producentów i sprzedawców hurtowych - Współpraca z działem pomocy technicznej przy specjalnych projektach - Inne zadania związane z pomocą techniczną na rzecz klientów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: Termodynamika, Chłodnictwo, Klimatyzacja, Elektronika - 3 lata doświadczenia w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewnictwa - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Wiedza w zakresie obsługi sterowników elektronicznych - Doskonała umiejętność komunikacji - Zdolność rozwiązywania problemów z zakresu aplikacji i działania pod presją czasu - Umiejętność adaptacji - Doskonałe umiejętności analityczne - Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office - Prawo jazdy kat. B - Mile widziana znajomość drugiego języka obcego

Oferujemy

- różnorodne możliwości rozwoju zawodowego - narzędzia pracy - pakiet socjalny