Zobacz więcej ofert pracy

Tapicer

ITC Grupa
Niemcy
praca stacjonarna
3688 dni temu

Ogłoszenie numer: 498456, z dnia 2014-08-13

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta z Niemiec z branży automotive poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Tapicer

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż części składowych tapicerki w samochodach, zszywanie materiałów i części ze skóry, kompletowanie miejsc siedzących
  • rozpoczęcie pracy: 22.08.2014
  • praca na trzy zmiany (godz. 6-14, 14-22, 22-6)
  • miejsce pracy: 86633 Neuburg an der Donau, Niemcy

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność, precyzja, odpowiedzialność
  • gotowość do wyjazdu na dłużej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zagwarantowane zakwaterowanie (koszt ok. 150-180 euro)
  • pomoc w organizacji formalności