Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania Tancerz Hiszpania
Tancerz w musicalowej grupie animatorów

Pro-Staff Polska
Hiszpania, południowe wybrzeże Hiszpanii, Ibiza, Majorka, Wyspy Kanaryjskie
praca stacjonarna
4301 dni temu

Pro-Staff Polska ogłasza nabór do grup tanecznych przygotowujących i wystawiających przedstawienia musicalowe w popularnych centrach turystycznych w Hiszpanii. Przedstawienia taneczne są ważną częścią programu animacji czasu wolnego w turystyce, a grupy taneczne wchodzą w skład dużych międzynarodowych teamów animatorów czasu wolnego, których zadaniem jest obsługa rekreacyjna, muzyczna, artystyczna i sportowa hoteli 4**** i 5*****.

Miejsce pracy: południowe wybrzeże Hiszpanii, Ibiza, Majorka, Wyspy Kanaryjskie

Nr Ref.: DAH

Zadania:

W ramach programu animacji wieczornej:

  • występy w przedstawieniach tanecznych, w tym musicalach Grease, Mamma Mia, We Will Rock You, Michael Jackson, itp. - do 6 występów tygodniowo
  • tańce klubowe - nauczanie prostych choreografii do wspólnego wykonania
  • przygotowania i próby do występów przed publicznością

W ramach programu animacji dziennej:

  • udział w zajęciach tanecznych i sportowych dla dzieci i dorosłych
  • praca z mikrofonem - wielojęzyczne moderowanie

Wymagania:

Najbardziej poszukiwany profil kandydata:

  • umiejętności taneczne na wysokim poziomie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność w sezonie 2013 na min 4 miesiące (w zależności od rodzaju kontraktu, grupy rozpoczynają pracę co miesiąc, w różnych terminach, począwszy od lutego 2013)
  • komunikatywność i umiejętność dzielenia się taneczną pasją z otoczeniem
  • motywacja, energia i optymizm
  • elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy z gośćmi hoteli i turystami z wielu kultur
  • znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość dalszego rozwoju tanecznego - treningi i przygotowania do występów
  • ciekawą pracę w międzynarodowych teamach, w popularnych centrach turystycznych Hiszpanii
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu lub w mieszkaniu służbowym teamu
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • wynagrodzenie min. 700 euro NETTO miesięcznie