Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Włochy
Tancerz,Tancerka -Animator

Pro-Staff
Włochy
praca stacjonarna
6069 dni temu

Ogłoszenie numer: 39608, z dnia 2008-02-05

Pro-Staff

Pro-Staff

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska

Tancerz, tancerka - występowanie w tanecznych show w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych; wspołpraca z choreografem; udział w profesjoalych oraz amatorkich wystąpieniach podczas programów wieczornych - show (Grease, Chicago, Gorączka Sobotniej Nocy, itp.) oraz wystąpienia indywidualne, w zależności od kwalifikacji kandydata. W ciągu dnia organizowanie zabaw sportowych dla gości hotelowych. UWAGA! NAJBLIŻSZE SZKOLENIE NA STANOWISKO ANIMATORA 5-6 KWIETNIA W SOLCU (KOŁO KRAKOWA). WYSLIJ CV Z DOPISKIEM "SZKOLENIE ANIMATOR-KRAKÓW"

Wymagania

-wiek do 35 lat - doświadczenie i praktyka w tańcu profesjonalnym (rożne rodzaje, w zależnośći od kwalifikacji-szkoła baletowa, taniec towarzyski,amatorzy tańca) - motywacja i ochota do pracy z ludźmi -komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź innego języka obcego

Oferujemy

-zarobki od 400 Euro Netto miesięcznie -zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę! -podpisanie umowy na okres 3-6 miesięcy DATA RZOPOCZĘCIA PRACY JEST USTALANA INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM KANDYDATEM. Więcej info na www.prostaff.pl