Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Egipt Tancerz Egipt
Tancerz, Tancerka, Dance Animator, Egipt, Grecja i Włochy

Pro-Staff Polska
Egipt, Egipt, Grecja (wyspy greckie) i Włochy
praca stacjonarna
4599 dni temu

Pro-Staff Polska Od ponad siedmiu lat działamy w branży turystycznej. Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń animatorów oraz doradztwie pracy. Poszukujemy osób chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Za naszą pracę w 2010 roku zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą Recruit Rank AWARD.

Najbliższe Szkolenia Animatorów Czasu Wolnego:

21-22.01.2012 Wrocław

04-05.02.2012 Warszawa

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres szkolenia@prostaff.pl

UWAGA: CASTING W POLSCE!

SPOTKANIE REKRUTACYJNE Z PRACODAWCĄ Z EGIPTU, GRECJI i WŁOCH

11.02.2012 WE WROCŁAWIU

Zapraszamy tancerzy i animatorów oraz uzdolnionych tanecznie kandydatów po szkoleniu animatorów do nadsyłania zgłoszeń na casting na adres rekrutacja@prostaff.pl

Najbliższe spotkania rekrutacyjne (castingi) dla Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff z udziałem pracodawców:

14.01.2012 pracodawcy z Włoch i Grecji

11.02.2012 pracodawcy z Egiptu i Grecji

12.02.2012 pracodawcy z Hiszpanii

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@prostaff.pl

Przygotuj się do Castingu Pro-Staff i weź udział w Szkoleniu Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff!

Terminy najbliższych szkoleń:

26-27.11.2011 POZNAŃ

10-11.12.2011 KRAKÓW

21-22.01.2012 WROCŁAW
4-5.02.2012 WARSZAWA

Miejsce pracy: Egipt, Grecja (wyspy greckie) i Włochy

Nr Ref.: DA112011

Zadania:

Animatorzy aktywnie uczestniczą w organizowaniu czasu wolnego gości hotelowych. Wraz z nimi biorą udział w zajęciach rekreacyjnych (aerobic i aqua aerobic, gry zespołowe np. siatkówka, itp.) często prowadząc je w charakterze instruktorów.  Animatorzy o specjalizacji Dance Animator, czyli animatorzy o szczególnych uzdolnieniach tanecznych, prowadzą i/lub biorą udział w zajęciach tanecznych oraz organizują pokazy taneczne dla gości. Więcej informacji o charakterze pracy animatora znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Miejsce pracy: Wyspy Kanaryjskie, Cypr, Egipt, Oman

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego, zwłaszcza niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego
  • bardzo dobre umiejętności taneczne (wymagany krótki film, certyfikat bądź inna forma potwierdzenia umiejętności kandydata)
  • poprzednie doświadczenie w pracy animatora lub certyfikat ukończenia szkolenia animatorów
  • wiek od 18 do 32 lat
  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • zarobki: 600-850 Euro netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji kandydata
  • pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.
  • kontrakty:  krótko i długoterminowe, min. trzymiesięczne