Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania Tancerz Hiszpania
Tancerz, Dance Animator, Hiszpania (La Palma)

Pro-Staff Polska
Hiszpania, La Palma (Wyspy Kanaryjskie)
praca stacjonarna
4286 dni temu

Pro-Staff Polska pilnie poszukuje tancerzy na stanowisko Dance Animator do realizowania programu animacji tanecznej w hotelu na jednej z Wysp Kanaryjskich. Przedstawienia taneczne są ważną częścią programu animacji czasu wolnego w turystyce, a grupy taneczne wchodzą w skład dużych międzynarodowych teamów animatorów czasu wolnego, których zadaniem jest obsługa rekreacyjna, muzyczna, artystyczna i sportowa hoteli 4**** i 5*****.

Miejsce pracy: La Palma (Wyspy Kanaryjskie)

Nr Ref.: LAPA2013

Zadania:

Zadaniem wyspecjalizowanych Dance Animatorów, czyli animatorów o szczególnych uzdolnieniach tanecznych, jest przygotowywanie (pod kierunkiem choreografów i szefów animacji) i wystawianie na scenie widowisk tanecznych na wysokim poziomie. Dance Animatorzy organizują również naukę choreografii oraz zajęcia taneczne (głównie tańce klubowe) dla gości.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
  • bardzo dobre umiejętności taneczne (do zgłoszenia prosimy dołączyć krótki film prezentacyjny) i zaraźliwa pasja do tańca
  • dyspozycyjność od zaraz na kontrakt 6-miesięczny
  • motywacja, energia i optymizm
  • elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy z gośćmi hoteli i turystami z wielu kultur
  • wiek od 18 do 32 lat

UWAGA: Kandydatów dyspozycyjnych od zaraz prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "LA PALMA" na adres biuro@prostaff.pl.

Zainteresowanych podobnymi ofertami pracy w innych terminach i destynacjach w sezonie 2013 zapraszamy na ***CASTING*** do teamów animacyjnych w Hiszpanii:
TERMIN: 19.01.2013
MIEJSCE: WROCŁAW
Rezerwacja miejsc: biuro@prostaff.pl

Oferujemy:
  • możliwość dalszego rozwoju tanecznego - treningi i przygotowania do występów
  • ciekawą pracę w międzynarodowym teammie młodych, energicznych, ciekawych świata animatorów, w dużym popularnym hotelu o wysokim standardzie na La Palmie
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu lub w mieszkaniu służbowym teamu
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • wynagrodzenie od 800 euro NETTO miesięcznie