Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Szef Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51985, z dnia 2008-10-27

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży HVAC&R, zajmująca się dostawą, montażem, serwisem urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych oraz chłodniczych (klimatyzacja precyzyjna).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3692-08

Opis stanowiska

- zarządzanie kontraktami serwisowymi i personelem serwisowym- odpowiedzialność za pracę serwisu- obsługa serwisowa klientów z terenu całej Polski

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie (preferowany kierunek: elektryczny, mechaniczny lub sanitarny)- uprawnienia elektryczne: D i E- świadectwo kwalifikacji tzw. "ozonowe"- uprawnienia eksploatacyjne: D i E- min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Serwisu (preferowana branża: chłodnictwo i klimatyzacja)- znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i w piśmie- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia- narzędzia niezbędne do pracy- możliwości rozwoju- premie