Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Szef projektów / inżynier

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5959 dni temu

Ogłoszenie numer: 42974, z dnia 2008-03-31

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy w Danii, o nazwie JobTeamDanmark www.jobteamdanmark.dk Posiadamy sześć oddziałów. Jesteśmy na rynku od roku 1997, dla naszych klientów szukamy dobrych i wykwalifikowanych pracowników. JobTeamDanmark oferuje pomoc w załatwieniu wszystkich formalności w związku z pobytem i pracą w Danii, oraz pomaga w znalezieniu mieszkania i założeniu konta.Nasz klient to firma projektująca i produkująca systemy oczyszczające powietrze do eksportu na cały świat. Projektuje systemy specjalnie dopasowane do klientów z różnych branż.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3182-08

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za projekty od zamówienia aż do odbioru u klienta- zarządzanie projektami- planowanie terminów i działań, budżet i uzupełnianie - projektowanie i konstrukcja- technika procesu z uwagą na czyste powietrze- techniki sterowania i regulowania- zaopatrzenie projektów

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie jako inżynier maszyn- doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji- doświadczenie w zarządzaniu projektami- gotowość do wyjazdów w Danii i za granicą- jako osoba jesteś graczem zespołowym- dobra znajomość j.angielskiego i chęć nauki j.duńskiego- doświadczenie z Microsoft Office i systemami CAD

Oferujemy

- umowa na stałe - pełny etat- interesująca praca w zorientowanym na rozwój środowisku- samodzielne i zróżnicowane zadania oraz wielu zaangażowanych kolegów