Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Szef Produktu (elektrotechnika)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6216 dni temu

Ogłoszenie numer: 32129, z dnia 2007-07-19

Część koncernu będącego światowym liderem w dziedzinie rozdziału energii i sterowania przemysłowego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2599-07

Opis stanowiska

- zarządzanie i rozwijanie podległej oferty produktowej- analiza potrzeb rynkowych- kształtowanie polityki cenowej, asortymentowej i dystrybucyjnej - organizowanie wsparcia marketingowego- realizacja celów sprzedażowych i marżowych w zakresie podległej grupy produktów

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne- min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w firmie z branży technicznej (preferowana branża elektryczna)- znajomość technik marketingowych w B2B- znajomość oferty systemów elektroinstalacyjnych- dobra znajomość języka angielskiego - dobre umiejętności analityczne- wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie, w młodym i dynamicznym zespole