Zobacz więcej ofert pracy

Szef Kuchni

Work Express Sp.zo.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6781 dni temu

Ogłoszenie numer: 18278, z dnia 2006-02-24

Agencja Pośrednictwa Pracy

Szef Kuchni

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: 5189/Z/SK

Opis stanowiska

- Koordynowanie i nadzór nad całością prac kuchni; - Zarządzanie zespołem pracowników; - Gwarantowanie jakości usług kulinarnych; - Odpowiedzialność za czystość i higienę w pomieszczeniach kuchni

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe; - Dobra znajomość języka angielskiego; - Minimum 3 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej; - Znajomość kuchni międzynarodowej będzie dodatkowym atutem; - Zdolność efektywnej organizacji własnej pracy; - Umiejętności interpersonalne; - Wysoka kultura osobista; - Silna motywacja do rozwijania własnych kompetencji zawodowych; - Kreatywność;

Oferujemy

- Ciekawa praca w renomowanych restauracjach; - Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych;