Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Szef Kuchni / Wielka Brytania

Prowork
Wielka Brytania, Szkocja
praca stacjonarna
6668 dni temu

Ogłoszenie numer: 19386, z dnia 2006-04-14

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Szkocja

Opis stanowiska

Pracodawca, stały klient - 2 hotele 4 i 5 gwiazdkowe w Szocji

Wymagania

Wymagania: doświadczenie na stanowisku Heah Chef (szef kuchni), doswiaczenie w kuchni miedzynarodowej, b. dobra organizacja pracy, umiejetność nadzorowania pracy personelu w kuchni i pracy w zespole. Wymagana znajomość angielskiego

Oferujemy

Okres zatrudnienia: ok maja, stala praca, wynagrodzenie 15-20 tys. funtow rocznie zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.