Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
SZEF EKIPY BUDOWLANEJ ze znajomością języka francuskiego

Work Express Sp. z o. o.
Francja
praca stacjonarna
5535 dni temu

Ogłoszenie numer: 68184, z dnia 2009-06-19

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje:

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

  • koordynacja i nadzór nad pracami polskiej ekipy budowlanej przy budowie tunelu
  • tłumaczenie pracownikom poleceń Kierownika Budowy z języka francuskiego na język polski
  • aktywne uczestnictwo w realizacji zadań

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • minimum 10-letni staż pracy w budownictwie
  • doświadczenie w górnictwie lub przy budowie tuneli
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • dobra znajomość języka francuskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie: minimum 2400 euro netto
  • pełne ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora we Francji
Organizujemy zakwaterowanie! Termin wyjazdu: czerwiec / lipiec 2009 rok