Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Support Worker / Południowa Anglia

Prowork
Wielka Brytania, Południowa Anglia
praca stacjonarna
6758 dni temu

Ogłoszenie numer: 18022, z dnia 2006-02-13

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Południowa Anglia

Opis stanowiska

Pracodawca: Organizacja zajmująca się sprawowaniem opieki nad osobami niepełnosprawnymi fizycznie i z zaburzeniami psychicznymi, posiadająca wyspecjalizowane ośrodki (Learning Disabilities Centres) dla pacjentów z różnego rodzaju upośledzeniami: autyzmem, zespołem Downa, z dziecięcym porażeniem mózgowym. Miejsce pracy: Południe Wielkiej Brytanii Obowiązki: Opiekunowie zajmują się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad pacjentami, pomocą w czynnościach codziennych tj.: gotowanie, ścielenie łóżka, ubieranie się, jedzenie, mycie itp., drobne prace porządkowe. Bardzo ważnym elementem pracy jest udzielanie wsparcia psychicznego, zachęcanie do aktywności w życiu społecznym, rozmowa, pomoc w kontaktach i współpraca z lekarzami itp.

Wymagania

Wymagania: preferowane doświadczenie w opiece, dobra znajomość języka angielskiego, aktywność, samodzielność, pomysłowość; mile widziane wykształcenie o profilu pedagogicznym, psychologicznym itp.;

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat (35-45 h/tydz.), możliwość pracy w nadgodzinach, szkolenia i kursy pozwalające na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Zamieszkanie: pracodawca zapewnia zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy, koszt ok.50 funtów/tydzień. Wynagrodzenie: Od 6.75 funtów/godz. brutto do 9.55 funtów/godz. brutto (weekendy/noce) Okres zatrudnienia: kontrakt roczny Data rozpoczęcia: marzec/kwiecień 2006