Zobacz więcej ofert pracy

Stolarz

Prowork
Wielka Brytania, Północna Wielka Brytania
praca stacjonarna
6761 dni temu

Ogłoszenie numer: 17257, z dnia 2006-01-11

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Stolarz

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Północna Wielka Brytania

Opis stanowiska

W imieniu brytyjskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: STOLARZ Opis stanowiska: Miejsce pracy: Praca w firmie ogólnobudowlanej, północna Wielka Brytania Obowiązki: praca na stanowisku stolarza

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w stolarce i sektorze budowlanym, komunikatywny angielski

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała; kontrakt roczny. Wynagrodzenie: 7-8 funta/godz. brutto, stały etat, możliwość nadgodzin. Zamieszkanie: gwarantowane przez pracodawcę / płatne ok. 50 funtów/tydzień.