Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Stolarz/produkcja Okien

Prowork
Wielka Brytania, Szkocja
praca stacjonarna
6936 dni temu

Ogłoszenie numer: 12738, z dnia 2005-07-20

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Szkocja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szkocja (okolice Glasgow) Obowiązki: wytwarzanie aluminiowych ram okiennych, drzwi, ścian osłonowych itp. Informacje dodatkowe: zakwaterowanie 50 funtów/tydz od osoby, może być wymagana praca też na nocne zmiany i praca nadgodzinowa (wieczory, weekendy) w zależności od ilości zamówień.

Wymagania

doswiadczenie w produkcyji roznego typu okien, komunikatywny angielski

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała, od lipca /sierpnia br. Wynagrodzenie: 6.20 funta/godz brutto