Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Stolarz monter stosik targowych

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Dortmund
praca stacjonarna
3400 dni temu

Ogłoszenie numer: 671614, z dnia 2015-03-27

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Dla naszego Klienta, dużej firmy zajmującej się montażem stoisk targowych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Dortmund

Nr Ref.: 205144_001

Opis stanowiska

- Montaż i demontaż stoisk targowych na terenie Niemiec,
- Transport, rozładunek i załadunek elemntów stoisk.

Wymagania

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie w pracy przy montażu stosik targowych,
- Dokładność, sumienność,
Gotowość do wyjazdu własnym samochodem,
- Gotowośc do pracy w systemie 3+1,

- Mile widziane wykształcenie w zawodzie stolarz.

Oferujemy

- Legalną pracę na niemieckiej umowie o pracę,
- Pracę na dłuższy okres czasu na niemieckich warunkach,
- Pracę w systemie 3+1,

- Pracodawca organizuje i zapewnia mieszkanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość pracy w nadgodzinach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.