Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Stolarz konstrukcji metalowych

Work Express Sp.zo.o.
Francja
praca stacjonarna
6116 dni temu

Ogłoszenie numer: 37965, z dnia 2007-12-21

Work Express jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego. Firma prowadzi rekrutacje w Polsce do pracy stałej, tymczasowej i za granicę, posiada odpowiednie certyfikaty które pozwalają jej na świadczenie danych usług

Miejsce pracy: Francja

Nr Ref.: nr ref. 056/1107/SKMF

Opis stanowiska

Wymagania

*min 3 lata doświadczenia *mile widziana znajomość języka francuskiego *mile wdziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy

*Wysokie wynagrodzenie *Opiekę koordynatora we Francji oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania *Umowa o pracę podpisywana jest w Polsce z firmą Work Express, która zajmuje się także wszelkimi rozliczeniami. *NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW