Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Stolarz / Brygadzista

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Polska, Kraje nadbałtyckie / Wschód
praca stacjonarna
6188 dni temu

Ogłoszenie numer: 32684, z dnia 2007-08-20

Serwis Personalny SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko Stolarza

Miejsce pracy: Polska, Kraje nadbałtyckie / Wschód

Nr Ref.: PO/SP/U/ST

Opis stanowiska

Stolarz - Brygadzista 1. doświadczenie w produkcji mebli sosnowych z drewna litego 2. doswiadczenie w pracy z brygadami do 5-6 osob 3. dyplom mistrzowski

Wymagania

-wymagana ogólna sprawność fizyczna -doświadczenie wykonywaniu prac produkcyjnych, magazynowych - dokładność i odpowiedzialność - brak przeciwwskazań do podjęcia pracy na w/w stanowisku - dyspozycyjność i chęć wyjazdu za granicę - Wschód

Oferujemy

- praca jest w nowo otwieranej POLSKIEJ fabryce mebli z drzewa sosnowego litego. - wynagrodzenie miesięczne wynosi od 1600 EURO brutto miesięcznie - zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę dodatkowo: - możliwość noclegu w zakładzie - możliwość dowozu na miejsce z Polski - nie jest wymagana znajomość języka - możliwość raz na np. na 4 tygodnie mieć wolne 4-5 dni po rząd, aby przyjechać do Polski - kontrakt min. 1,5 letni