Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Stolarka Aluminiowa /montaż

Prowork
Wielka Brytania, Glasgow
praca stacjonarna
6654 dni temu

Ogłoszenie numer: 19787, z dnia 2006-04-28

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Glasgow

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Coventry Anglia Pracodawca: Duza Firma produkcyjna specjalizujaca sie w produkcji i montazu stolarki aluminowej

Wymagania

Wymagania: b. dobre doswiadczenie przy montażu stolarki alumniowej: okien, witryn i fasad

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: praca stała na pełny etat, kontrakt. Wynagrodzenie: 6,50- 7,50 funta godz funta/godz. brutto; Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę ok.50 funtów/tydzień