Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Stażysta

Stażysta

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6219 dni temu

Ogłoszenie numer: 32112, z dnia 2007-07-16

Natura daje nam różne źródła energii: wiatr, wodę, słońce, gaz i węgiel. Jesteśmy ekspertami w ich ujarzmianiu i przetwarzaniu. Jednak energia może przybierać także inne formy – największa leży w pracownikach naszej firmy.Vattenfall Heat Poland S.A. prowadzi rekrutację do rocznego, płatnego programu stażowego przygotowującego do pracy na konkretnych stanowiskach w obszarach: produkcja, ochrona środowiska, finanse.

Stażysta

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2636-07

Opis stanowiska

- roczny, płatny program stażowy przygotowujący do pracy na konkretnych stanowiskach w obszarach: produkcja, ochrona środowiska, finanse

Wymagania

- absolwenci studiów wyższych (do trzech lat po ukończeniu szkoły), kierunków związanych z: energetyką, elektryką, mechaniką, automatyką, ochroną środowiska, finansami (w szczególności ubezpieczeniami majątkowymi)- otwartość na nowe doświadczenia- wysoka motywacja do realizacji ambitnych zadań- umiejętność pracy w zespole- gotowość do pracy w systemie zmianowym- aktywność i samodzielność w działaniu- dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem kandydata

Oferujemy

- możliwość rozwoju i konfrontacji wiedzy teoretycznej z praktyką- możliwość korzystania z doświadczeń ekspertów - możliwość poznania wszystkich naszych zakładów- możliwość spędzania wolnego czasu podczas wspólnych wyjazdów organizowanych przez firmę- możliwość kontynuacji zatrudnienia po zakończeniu programu