Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Stażysta w Dziale Rekrutacji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6638 dni temu

Ogłoszenie numer: 20331, z dnia 2006-05-24

Bank Danych o Inżynierach – agencja doradztwa personalnego działająca od 1992 roku, oferująca specjalistyczne usługi doradcze i rekrutacyjne na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1853-06

Opis stanowiska

- udział w planowaniu przebiegu projektów rekrutacyjnych- pomoc konsultantom agencji w bieżących projektach rekrutacyjnych- prowadzenie dokumentacji w języku angielskim- obsługa zgłoszeń kandydatów

Wymagania

- absolwent uczelni humanistycznej lub technicznej, ew. student IV-V roku studiów zaocznych- biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem w zakresie aplikacji biurowych- teoretyczna znajomość zagadnień selekcji i rekrutacji- łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi- chęć zdobycia praktycznych umiejętności związanych z rekrutacją pracowników- gotowość do odbycia bezpłatnego, dwumiesięcznego stażu (możliwość podjęcia współpracy po odbytym stażu)- dyspozycyjność w pełnym wymiarze (5 dni w tygodniu)

Oferujemy

- zdobycie doświadczenia zawodowego w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacyjnym- możliwość nawiązania współpracy po okresie stażu- pracę w młodym zespole- list referencyjny