Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Stażysta ds. Projektów Innowacyjnych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6470 dni temu

Ogłoszenie numer: 24156, z dnia 2006-11-08

Miedzynarodowa, stabilna firma z branży FMCG.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2175-06

Opis stanowiska

- udział w przygotowywaniu inwestycji- przygotowanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert od podwykonawców- uzgadnianie danych technicznych z dostawcami- przygotowywanie umów i dokumentacji technicznej- nadzór nad realizacją inwestycji: kontrola parametrów technicznych, czasu realizacji oraz kosztów- odbiór powykonawczy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne: Wydział Mechaniki, Mechatroniki (preferowana specjalizacja związana z: budową i eksploatacją maszyn i aparatury przemysłowej, technologią maszyn i automatyzacją, inżynierią produkcji)- dobra znajomość języka angielskiego- umiejętność rysowania w programie AutoCad- znajomość podstawowych programów komputerowych (Word, Excel, Power Point, mile widziana MS Project)- mile widziana znajomość TPM oraz Lean Manufacturing- umiejętność pracy w zespole- komunikatywność- dobra organizacja pracy- samodzielność

Oferujemy

- staż płatny- możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej