Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Stażysta, Opiekun

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6794 dni temu

Ogłoszenie numer: 14391, z dnia 2005-12-09

Prowork

Wyjazdy Au Pair do USA i Europy; Doradzctwo Personalne - Wielka Brytania - staże, praca

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Wraz z naszym brytyjskim partnerem oferujemy możliwość odbycia 6-12 miesięcznych praktyk w Wielkiej Brytanii w profesjonalnych centrach szkoleniowo - wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Ośrodki te są ulokowane na terenie całej Wielkiej Brytanii (m.in. Isle of Wight, Norwich, Staffordshire) i specjalizują się w organizowaniu nauki i wypoczynku dla dzieci i młodzieży z Wielkiej Brytanii zarówno podczas wakacji jak i w czasie roku szkolnego. Komfortowo wyposażone centra oferują różnorodne pobyty wypoczynkowe, podczas których młodzież angielska łączy naukę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń, m.in. uczestniczą w różnorodnych kursach rozwijających umiejętności plastyczne, sportowe, związane z poznawaniem naturalnego środowiska, ochroną przyrody, poznawanie różnorodnych technik komputerowych, psychologii i wiele innych. Zasady uczestnictwa w tym programie są zbliżone do programu Camp America. Program jest skierowany do osób młodych, aktywnych, otwartych na nowe wyzwania i lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą. Głównym atutem tej pracy jest możliwość uzyskaniu kwalifikacji w branży turystycznej i hotelarskiej, z tego względu ofertę kierujemy w szczególności do studentów i absolwentów szkół o profilu gastronomiczny i hotelarskim. Jest to szansa nie tylko na zdobycie wiedzy praktycznej i teoretycznej, ale również uzyskania dodatkowych umiejętności, niezbędnych w planowaniu dalszej kariery zawodowej. Każdy z kandydatów będzie uczestniczył w szkoleniu, przygotowującym go do pracy w charakterze instruktora/opiekuna. Będą to przede wszystkim zajęcia sportowe z dyscyplin takich jak łucznictwo, wspinaczka, szermierka, kajakarstwo, żeglarstwo itp. Po zakończeniu szkolenia, kandydaci otrzymają uprawnienia do samodzielnego prowadzenia zajęć rekreacyjnych z dziećmi na terenie ośrodków.. Uczestnicy zapoznają się również elementami psychologii, pedagogiki, z zasadami bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy

Wymagania

Wymagania:  wiek: 18-24 lat  dobra znajomość j. angielskiego  dobry stan zdrowia  samodzielność, umiejętność pracy w zespole  kreatywność

Oferujemy

Stażysta ma zagwarantowane:  roczny kontrakt na odbycie stażu (Contract of Apprenticeship)  zakwaterowanie i wyżywienie  stypendium w wysokości 250 funtów miesięcznie (netto)  możliwość uzyskania certyfikatu National Vocational Qualification In Catering & Hospitality (level 2/level 3), będącego potwierdzeniem uzyskania niezbędnych kwalifikacji do pracy w branży turystycznej i hotelarskiej na terenie Wielkiej Brytanii  możliwość doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim podczas całego pobytu  możliwość wyjazdu do tego samego ośrodka 2 lub więcej znajomych osób SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl