Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Starszy Specjalista ds. Zakupów

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6216 dni temu

Ogłoszenie numer: 32136, z dnia 2007-07-19

Firma zagraniczna o zasięgu ogólnoeuropejskim. Jeden z liderów w branży energetycznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2536-07

Opis stanowiska

- współpraca przy tworzeniu polityki zakupowej firmy- przewodniczenie komisjom przetargowym lub udział w pracach komisji, - utrzymywanie kontaktów z kontrahentami poprzez spotkania robocze, audyty i ocenę dostawców- dokonywanie zakupów poprzez zawieranie umów, wystawianie zleceń, generowanie należności oraz udzielanie zamówień- negocjowanie warunków finansowych i zapisów umownych- monitorowanie realizacji i rozliczanie umów- prowadzenie sprzedaży likwidowanych składników majątkowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne- doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub pokrewnym, mile widziane w branży energetycznej- komunikatywna znajomość języka angielskiego- znajomość prawa zamówień publicznych, kodeksu cywilnego, kodeksu spółek handlowych- doświadczenie w kontaktach z partnerami zewnętrznymi- doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych- znajomość programów pakietu MS Office, Power Point, SAP R/3, mile widziane - modułu MM- zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania konfliktów- operatywność, dyspozycyjność, komunikatywność