Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Starszy Projektant Konstrukcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5327 dni temu

Ogłoszenie numer: 84790, z dnia 2009-12-22

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4114-09

Opis stanowiska

- wykonywanie projektów w ramach zadań prowadzonych w dziale - systematyczna kontrola budżetu, terminarza i jakości pracy - koordynowanie prac projektowych asystentów

Wymagania

- uprawnienia projektowe - wykształcenie kierunkowe - min. 10 lat doświadczenia w projektowaniu - biegła znajomość języka angielskiego - wysokie umiejętności analityczne - doświadczenie w projektowaniu konstrukcji przemysłowych - orientacja na rezultaty oraz kontrolę postępów - dodatkowym atutem będą umiejętności zarządzania zespołem - mile widziane doświadczenie zagraniczne - mile widziana znajomość programów projektowych Robot, RM-Win, AutoCAD

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim firmie inżynieryjnej - zdobywanie ciekawych doświadczeń podczas pracy nad dużymi projektami - atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych