Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Starszy Konsultant - Geolog

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6444 dni temu

Ogłoszenie numer: 24769, z dnia 2006-12-04

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma z branży konsultingu środowiskowego, przygotowująca raporty o stanie środowiska, audyty środowiskowe, raporty badania stanu zanieczyszczenia gruntów i wód gruntowych, raporty oddziaływania na środowisko etc.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2229-06

Opis stanowiska

- samodzielne prowadzenie projektów (organizacja, mobilizacja podwykonawców etc.) - nadzór pracy młodszego personelu- pomoc dyrektorowi w zdobywaniu nowych projektów i przygotowywaniu ofert - spotkania z klientami i konsulting

Wymagania

- wykształcenie wyższe: geologia lub hydrogeologia- mile widziane uprawnienia geologiczne- powyżej 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w przeprowadzaniu badań gruntu i wód gruntowych, mile widziane doświadczenie w zakresie remediacji i rekultywacji terenów zanieczyszczonych)- duża samodzielność w wykonywaniu zadań, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz własna inicjatywa w czasie pracy - biegła znajomość języka angielskiego- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałą pracę w międzynarodowym środowisku- dobre warunki zatrudnienia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji